Tunniplaan

Tunniplaan 2023/2024 Viljandi

ESMASPÄEV

Kellaaeg Grupp/treening Õpetaja/treener  Ruum
15.00-16.00 1.-4. klass – hip-hop Gretten suur saal
16.00-17.15 Me-Ga (5.-9. klass) – hip-hop Karmi suur saal
17.30-18.30 rühmatreening – Füsioterapeutiline treening Krete suur saal
18.30-19.30 UUS! rühmatreening – Batchata Artur suur saal
Kellaaeg Grupp/treening Õpetaja/treener  Ruum
17.30-18.15 MINID III (3-6 aastased) Gretten väike saal
18.30-20.00 E-Go (9.-12. klass) – tänavatants Gretten väike saal

TEISIPÄEV

Kellaaeg Grupp/treening Õpetaja/treener  Ruum
15.00-16.00 1.-4. klass – showtants Egely suur saal
16.00-17.15 5.-8. klass – showtants/kaasaegne tants Egely suur saal
17.30-18.15 MINID I (3-4 aastased) Egely suur saal
18.30-19.15 MINID II (5-6 aastased) Egely suur saal
19.30-20.30 täiskasvanud hobitantsijad – showtants Egely suur saal
Kellaaeg Grupp/treening Õpetaja/treener  Ruum
17.30-18.45 rühmatreening – Ashtanga Vinyasa jooga Ave väike saal

KOLMAPÄEV

Kellaaeg Grupp/treening Õpetaja/treener  Ruum
15.00-16.00 1.-4. klass – hip-hop Gretten suur saal
16.00-17.15 Me-Ga (5.-9. klass) – hip-hop Karmi suur saal
17.15-18.45 E-Go (9.-12. klass) – tänavatants Gretten suur saal
Kellaaeg Grupp/treening Õpetaja/treener  Ruum
14.00-15.00 BALLETT (1.-4. klass) Ria väike saal
15.00-16.00 BALLETT (5.-9. klass) Ria väike saal
16.00-17.00 AKROBAATIKA/ÜLDFÜÜSILINE (2.-4. klass) Johhanna väike saal
18.00-19.00 rühmatreening – Kehahool Johhanna väike saal

NELJAPÄEV

Kellaaeg Grupp/treening Õpetaja/treener  Ruum
15.00-16.00 1.-4. klass – showtants Egely suur saal
16.00-17.15 5.-8. klass – showtants/kaasaegne tants Egely suur saal
17.30-18.15 mudilased (3-4 aastased) Egely suur saal
18.30-19.15 mudilased (5-6 aastased) Egely suur saal
19.30-20.30 täiskasvanud hobitantsijad – showtants Egely suur saal
Kellaaeg Grupp/treening Õpetaja/treener  Ruum
17.30-18.15 rühmatreening – Üldfüüsiline treening Johhanna väike saal
18.30-19.15 UUS! rühmatreening – Balletone (balletipõhine treening täiskasvanutele) ALATES 4. JAANUARIST Johhanna väike saal
19.30-20.30 rühmatreening – Mobiilsus- ja painduvustreening Johhanna väike saal

REEDE

Kellaaeg Grupp/treening Õpetaja/treener  Ruum
14:00-15:00 Ballett 1.-4. klass Ria väike saal

LAUPÄEV

Kellaaeg Grupp/treening Õpetaja/treener  Ruum
10.30-11.30 Laste mängu- ja tantsutund koos vanemaga Ria suur saal
14.30-17.00 E-Go (EKSTRA) 14+ tänavatants Herta suur saal

Tunniplaan 2023/2024 Antsla

ESMASPÄEV

Kellaaeg Grupp Õpetaja/treener
14.30-15.30 1.-4. klass –  showtants Egely
15.30-16.30 5.-8. klass – showtants/contemporary Egely
16.30-17.45 9.-12. klass – contemporary/showtants Egely
18.00-18.45 mudilased (3-6 aastased) – lastetants Egely
19.00-20.00 Täiskasvanud hobitantsijad – showtants Egely