TANTSUTSOONIST

Kvaliteetne tantsuharidus hubases ja hoolivas tantsuperes!

Tantsutsoonis peame oluliseks tantsija füüsilist arengut, treenitust ja kehakooli, koostöö ja loomingulisuse arendamist ning hooliva tantsupere kasvamist.

Tantsutsooni õpilased saavad võimaluse tantsida erinevatel esinemistel, panna end proovile tantsuvõistlustel ja -festivalidel, täiendada end tantsukooli laagrites ja workshoppidel ning võtta osa erinevatest ühisüritustest.

Tantsutsoonis on põhilisteks tantsustiilideks lastetants, kaasaegne tants showtants, ballett ja põrandatehnika. Peame oluliseks õpilaste individuaalset arengut ja grupisisest koostööd. Iga õpetaja lähtub tantsuõppe planeerimisel grupist, kohandades end pidevalt õpilaste vajadustega, et tagada pidev areng. Tantsukool Tantsutsoonis pannakse rõhku tantsutehnikale, füüsilise vormi arendamisele, rühile, koordinatsioonile, painduvusele ja tantsus emotsionaalsuse väljendamisele. Tahame, et meie õpilased tunneksid ennast pingevabalt, kuid mõistaksid, et töökus viib sihile.

Tantsukool Tantsutsoon asetseb Viljandi idüllilises vanalinnas punastest tellistest maja I korrusel. Seal on kaks peeglitega saali, garderoob, pesuruum, tualetid ja puhkeala.

Tantsutsoonis tantsivad tantsijad alates 3 eluaastast! Siin tantsukoolis tegutseb mitu gruppi 3-4 aastased, 5-6 aastased, 1.-4. klass, 5.-8. klass, 9.-12. klass ja täiskasvanud hobitantsijad. Oma treeningutes keskendume tantsija keha füüsilisele ja vaimsele arengule, individuaalsele lähenemisele, loomingulisusele, enesekindluse tõstmisele, mängule ja koostööle.