Rühmatreeningud

Kehasõbralikud treeningud täiskasvanutele Tantsutsoonis!
Tantsutsoonis on olemas vajalikud treeningvahendid ja pesemisvõimalus. Meil on mugav kaardisüsteem, mis võimaldab käia kõikides rühmatreeningutes endale sobival ajal. Ühe korra pääsme, 5x kaardi või 10x kaardi saab soetada sularahas treenerilt kui ka Stebby keskkonna kaudu.
Ootame Sind trenni, sest liikumine annab energiat ja tasakaalustab vaimset tervist!

FÜSIOTERAPEUTILINE TREENING

Esmaspäeviti kell 17.30-18.30

Tunnis keskendutakse lihaspingete vähendamisele, piiratud liigesliikuvuse suurendamisele ning kogu keha lihaskonna jõu ja vastupidavuse arendamisele. Sobib igas vanuses inimesele ja treenitakse endale jõukohases tempos. Treeningut juhendab füsioterapeut Krete Ledis.

UUS! BALLETONE

Neljapäeviti kell 18.30-19.15

Balletone tund hõlmab klassikalise balleti harjutusi, mis antakse edasi fitness rühmatreeningu vormis. Treeningu eesmärk on parandada rühti ja kehatunnetust läbi erinevate liikumiste, arendatakse tasakaalu, vastupidavust ning liikuvust. PS! Treening EI NÕUA eelnevat balletikogemusi.
Treeneriks on Johhanna Anett Toomel.

KEHAHOOL

Kolmapäeviti kell 18.00-19.00

Kehahool on tund kõigile neile, kes soovivad oma kehale veidike head teha. Tunnis tegeletakse lihastoonuse tõstmise ja painduvuse parandamisega. Läbi kehasõbraliku lihastreeningu ning venituste paraneb tunnis osalejate füüsiline vorm ning vabanevad sundasenditest tingitud lihaspinged. Kehahool on heaks alternatiiviks klassikalisele trennisõbrale, kes jõusaalis käimist ei armasta. Treeneriks on Johhanna Anett Toomel.

ÜLDFÜÜSILINE TREENING

Neljapäeviti kell 17.30-18.15

Kiire vahepala töökasse nädalasse. Kuigi tund on lühike jõuab selle jooksul läbi liigutada ning üles äratada kõik keha suuremad lihasgrupid. Tund algab aktiivse soojendusega ning lõpeb meeldiva lõdvestusega, vahepeale jääb kehasõbralik lihastoonust tõstev treening, mis aitab parandada vormi ning ennast oma kehas paremini tunda. Treeningut juhendab Johhanna Anett Toomel.

 

MOBIILSUS- JA PAINDUVUSTREENING

Neljapäeviti kell 19.30-20.30

Rahulik, lõdvestav ning taastav treening. Sobilik kõigile, kes tunnevad puudust liikumisest, ent ei soovi liigset füüsilist pingutust. 
Tunni käigus liigutakse vaheldumisi liikumisulatust parandavate harjutuste ning venituste ja lõdvestuste vahel, mille koosmõjul saab keha avaneda ning rahuneda. Paraneb tunniskäija liikuvus ning leevendust võivad leida sundasenditest tulenevad probleemid. Treeningut juhendab Johhanna Anett Toomel.