Rühmatreeningud

Rühmatreeningud täiskasvanutele

KEHAHOOL

KOLMAPÄEVITI KELL 18.00-19.00 (Alustame 6. septembril)

Kehahool on tund kõigile neile, kes soovivad oma kehale veidike head teha. Tunnis tegeletakse lihastoonuse tõstmise ja painduvuse parandamisega. Läbi kehasõbraliku lihastreeningu ning venituste paraneb tunnis osalejate füüsiline vorm ning vabanevad sundasenditest tingitud lihaspinged. Kehahool on heaks alternatiiviks klassikalisele trennisõbrale, kes jõusaalis käimist ei armasta. Treeneriks on Johhanna Anett Toomel.

FÜSIOTERAPEUTILINE TREENING

Esmaspäeviti kell 17.30-18.30 (Alustame 4. septembril)

Tunnis keskendutakse lihaspingete vähendamisele, piiratud liigesliikuvuse suurendamisele ning kogu keha lihaskonna jõu ja vastupidavuse arendamisele. Sobib igas vanuses inimesele ja treenitakse endale jõukohases tempos. Treeningut juhendab füsioterapeut Krete Ledis.

UUS! ÜLDFÜÜSILINE TREENING

Neljapäeviti kell 17.30-18.15 ja 18.30-19.15 (Alustame 5. oktoobrist)

Kiire vahepala töökasse nädalasse. Kuigi tund on lühike jõuab selle jooksul läbi liigutada ning üles äratada kõik keha suuremad lihasgrupid. Tund algab aktiivse soojendusega ning lõpeb meeldiva lõdvestusega, vahepeale jääb kehasõbralik lihastoonust tõstev treening, mis aitab parandada vormi ning ennast oma kehas paremini tunda. Treeningut juhendab Johhanna Anett Toomel.
Eriti soovitame tundi tulla lapsevanemal, kes saab samal ajal oma pisikese põnni jätta kõrvalsaali tantsutundi.

 

UUS! MOBIILSUS- JA PAINDUVUSTREENING

Neljapäeviti kell 19.30-20.30 (Alustame 7. septembril)

Rahulik, lõdvestav ning taastav treening. Sobilik kõigile, kes tunnevad puudust liikumisest, ent ei soovi liigset füüsilist pingutust. 
Tunni käigus liigutakse vaheldumisi liikumisulatust parandavate harjutuste ning venituste ja lõdvestuste vahel, mille koosmõjul saab keha avaneda ning rahuneda. Paraneb tunniskäija liikuvus ning leevendust võivad leida sundasenditest tulenevad probleemid. Treeningut juhendab Johhanna Anett Toomel.

 

 

UUS! ASHTANGA VINYASA JOOGA

Teisipäeviti ja reedeti kell 17.30-18.45 (Alustame 3. oktoobrist)

Ashtanga Vinyasa jooga on eri asendite ehk asanate ühendamine Vinyasa süsteemiga,  kasutades Ujjayi hingamist, energia lukke ehk Bhanda‘sid ning pilgu suunamist ehk Drishti, mis toob esile transformatsiooni. Täpsemalt tähendab see seda, et tõuseb kehatemperatuur; mille tulemusel lihased ja siseorganid puhastuvad ning jääkained väljuvad kehast. Paraneb vereringe; suureneb painduvus; keha muutub tugevamaks ning meel rahulikuks ja keskendunuks. Pideva harjutamisega suureneb teadlikkus omaenda kehast, meelest ja vaimust. See jooga harjutus on nii füüsiline kui ka meditatiivne. Ennekõike on see hingamis-ja meditatsiooniharjutus, millele lisaks saad painduva keha. Treeningut juhendab Ave Toomjõe.
NB! Ashtanga Vinyasa jooga ei ole soovituslik praktiseerida naistel kuupuhastuse esimestel päevadel. Sellel ajal võiks naine täielikult puhata. Samuti ei sobi Ashtangat praktiseerida raseduse esimesel trimestril, eriti kui pole varem selle praktikaga kokku puutunud. Täielikult vastunäidustatud on see praktika kõrge riskiga raseduse ajal.